Błąd
  • Wand contains no images `MagickWand-2'
Bałtycka Odyseja /sezon 2013/
Wand contains no images `MagickWand-2'

Bałtycka Odyseja

 

Kolejny sezon żeglarski odbyliśmy pod hasłem "cudze chwalicie, swego nie znacie". Bałtyk, czyli nasz rodzimy akwen uchodzi za morze dla odważnych. I słusznie, bo charakteryzując go każdy żeglarz w pierwszej kolejności mówi o zimnie i gnuśnej fali. Postanowiliśmy zweryfikować ten pogląd, ale też znaleźć kilka żelaznych plusów żeglugi tuż za główkami Trójmiasta. Sezon rozpoczęliśmy w pierwszych dniach czerwca. Najcieplejsze miesiące wakacji - czerwiec i lipiec - spędziliśmy w Rosji drugi rok z rzędu żeglując kanałem Białomorskim do Archangielska i z powrotem. Żegluga po Bałtyku wciągnęła nas tak bardzo, że sezon wakacyjny płynnie przeszedł w jesienny, a następnie w zimowy.

Rok 2013 kończymy rejsem sylwestrowym po Bałtyku! Smile

Sezon zamykamy ze statystyką 15 zrealizowanych rejsów i liczbą ponad 60 całkiem nowych załogantów! Czy warto żeglować po Bałtyku? Jak najbardziej. Zresztą popatrzcie sami jakie magiczne i urokliwe miejsca można zobaczyć w rejonie Morza Bałtyckiego...

 

 

{gallery}2013{/gallery}

 

Odwiedzone porty: Tallin, Sankt Petersburg, Archangielsk, Visby, Kalmar, Nexo, Christianso, Kopenhaga, Sassnitz, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecin, Trójmiasto.

 

.

 
means
means
means
means